Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Zapłać przelewem - Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na Naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Zapłać przez Przelewy24 - Wybierając tę formę płatności zostaniesz przekierowany na serwis Przelewy24 w celu dokonania płatności. Następnie należy wybrać swój bank z listy banków oraz potwierdzić automatycznie wypełniony formularz przelewu.

BLIK - Decydując się na tę formę płatności pojawi się pole służące do wpisania sześciocyfrowego kodu BLIK, następnie należy uruchomić w telefonie aplikację bankową i wygenerować kod BLIK. Przepisz lub skopiuj kod BLIK (kod BLIK jest ważny przez 2 minuty - w przeciwnym razie wygaśnie). Po wpisaniu kodu należy kliknąć "zapłać" i potwierdzić transakcję w aplikacji.

P24NOW - Wybierając metodę płatności P24NOW należy złożyć wniosek o limit na te i kolejne zakupy, wybierz dogodny sposób opłacenia swojego zamówienia. Spłacam później - należy złożyć wniosek o spłatę do 54 dni lub wniosek o spłatę w dogodnych ratach. Wybierając płatność odroczoną do 54 dni należy wypełnić formularz swoimi danymi osobowymi, następnie odbędzie się weryfikacja składanego wniosku i przyznany limit pieniężny do wykorzystania lub odmowa do składanego wniosku. Jeśli ta metoda nie będzie dla Ciebie satysfakcjonującą możesz wybrać spłatę w dogodnych dla Ciebie ratach (np. 12 x 125 pln), następnie należy wypełnić formularz swoimi danymi osobowymi, następni weryfikacja wniosku i przyznanie lub odmowa wniosku.